З Днем місцевого самоврядування !

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати ради, члени виконавчого комітету, активісти самоврядних органів!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого краю.

Бажаю мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці,

міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!