Вапнярська громада
Томашпільський район, Вінницька область

З Днем Матері!

Мати. Мама. Матуся. 

Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського. 

Схиляємо низенько свої голови і висловлюємо щире синівське „Бережи Вас Бог” перед образом Вашим, біловолосі наші бабусі і матері, перед терпінням Вашим.

...То дай Вам, Боже, чистого синього неба , щоб перед Вашим поглядом завжди цвіли сади, колосились ниви добірним зерном і в чистому мирному небі розливалось нескінченне соло неперевершеного степового співця – жайворонка. 

Хай наші друзі крилаті – лелеки дарують Вам правнучат. Онучат, і діточок – оцих домашніх соловейків, щоб своїм безгрішним і чистим щебетом звеселяли Ваші душі та множили надію на краще завтра нашої долі; помагай Вам, Боже, поставити їх твердо на ноги і засіяти їхні душі зерном Правди і Науки.

Нехай весняне свято зігріє Вас! 

Щастя, здоров’я всім Вам дорогі Матері!

Голова Вапнярської об*єднаної територіальної громади            ГОРЕНЮК О.П.