Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Новини з життя школи

"Зрозуміти підлітка - справжнє мистецтво"

17 грудня на базі Вапнярської ЗОШ № 2 було проведено семінар у формі ділової гри з елементами тренінгу на тему "Зрозуміти підлітка - справжнє мистецтво".     Захід виявився досить  змістовним та неординарним, оскільки його учасниками були представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ОТГ,  адміністрацій шкіл, всі працівники психологічних служб закладів освіти ОТГ, сімейний лікар Жовтан О. В. і татусі дітей-підлітків. Всі учасники спочатку обговорили психологічні, фізіологічні і соціальні проблеми підлітків, основний акцент було спрямовано на надважливу роль батька у житті дітей. Далі присутні стали учасниками  тренінгового заняття. Все проходило у дружній, щирій атмосфері.    По завершенні заходу його учасники висловлювали слова вдячносі, адже така робота є досить складною, але викликає непідробні емоції і почуття. Особливо важливою була активна участь татусів, яким щира вдячність та повага. Тільки тісна співпраця всіх учасників освітньог процесу допоможе виховувати гідних та свідомих українців.

21:50 23.12.2019