26 Квітня, 2019 р., 09:15
Сьогодні відзначають 33-річницю аварії на Чорнобильській АЕС.
17 Квітня, 2019 р., 13:40
Щиро вітаємо всіх працівників Вапнярської МТПК з святом працівників пожежної охорони!
14 Березня, 2019 р., 12:31
       Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.
15 Лютого, 2019 р., 10:02
15 лютого 2019 року минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців.  Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Тридцята річниця виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто був причетний.
22 Січня, 2019 р., 08:37
Щорічно ми святкуємо 22 січня День соборності України.
30 Грудня, 2018 р., 21:49
     Дорогі жителі Вапнярської об’єднаної територіальної громади, колеги, депутатський корпус, вітаю кожного з Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим !
07 Грудня, 2018 р., 00:28
Вітаємо з Днем місцевого самоврядування в Україні!
05 Грудня, 2018 р., 23:05
Щороку, 6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України !