Вінницька область, Тульчинський район

Вітаємо з Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! СЬОГОДНІ золотавими осінніми барвами свята розфарбовує славне ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ долю чудової людини, доброго та щирого чоловіка, мудрого керівника,високого професіонала своєї справи, головного лікаря Вапнярського медичного центру первинної медико-санітарної допомоги ВАСИЛЯ СТЕПАНОВИЧА ВІЯЗЛОВСЬКОГО. Вся Вапнярська громада, медична спільнота, селищний голова Олександр Горенюк, колектив Вапнярської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет щиро вітають іменинника зі святом! Висловлюємо щире захоплення Вашими успіхами на медичній та життєвій ниві, дякуємо за активну участь у розвитку галузі охорони здоров’я громади та високо цінуємо Вашу всебічну підтримку колег.Нехай Ваше життя буде сповнене яскравими враженнями, кожен день приносить приємні теплі зустрічі, а робота відкривається новими цікавими гранями, хай Вас незмінно супроводжує успіх в усіх Ваших справах і починаннях.Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальшої плідної діяльності на благо всієї Вапнярської громади та України в цілому. ЗІ СВЯТОМ!!!

09:45 01.11.2020

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні святкує своє чудове день народження керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Вапнярської селищної ради Маринюк Сергій Андрійович. Шановний Сергію Андрійовичу! Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим близьким  міцного здоров’я та благополуччя! Ваш професіоналізм, щира турбота про добробут громади, уважне ставлення до оточуючих і досконале знання нюансів професії викликають захоплення. Нехай Ваше життя буде сповнене любові та радості, яскраві позитивні враження щодня надихають на нові ідеї, злагода у сімейному колі дарує задоволення та відчуття щастя. Зичимо нових професійних звершень, підтримки колег і вірних друзів, успішного втілення планів і підкорення нових вершин! З повагою колектив Вапнярської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет

09:33 27.10.2020

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні особливий день, чудове день народження у прекрасної жінки, депутата Вапнярської селищної ради Людмили Борисівни Усатої. Щиро вітаємо зі святом! Бажаємо нехай  Ваше життя  заграє новими фарбами, збудуться всі-всі мрії! 365 днів до наступного дня народження  будуть найщасливішими, а наступного року ми знову побажаємо Вам, щоб щастя не закінчувалося, а тільки множилося і прибувало у Вашому житті.

08:07 12.10.2020

Вітаємо з Днем народження!

Вапнярська селищна рада щиро вітає з Днем народження депутата селищної ради, хорошого і мудрого колегу-водія селищної ради Олександра Васильовича Поважного

09:28 04.10.2020

09:28 04.10.2020

Вітаємо з Днем Народження!

Сьогодні, 31 серпня 2020 року, в останній день літа, святкує свій День Народження, наш колега - спеціаліст І-ї категорії з земельних питань

09:45 31.08.2020