Привітання

Вітаємо з Днем бухгалтера !

Шановні бухгалтери, всі хто працює у сфері обліку і аудиту, майстри дебиту і кредиту, щиро вітаємо Вас з професійним святом!

17:01 15.07.2019

Привітання

Дорогі випускники, вчителі, батьки! Випускний вечір – незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме самостійним дорослим життям.

14:25 01.07.2019

Привітання з Днем медичного працівника

В Україні щорічно День медичного працівника святкується кожної третьої неділі червня. У 2019 році своє професійне свято лікарі, санітари, медсестри, фельдшери будуть святкувати 16 червня. Дозвольте щиро привітати від себе особисто, колективу селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, всіх медичних працівників Вапнярської об'єднаної територіальної громади з професійним святом! Бажаємо Вам :

11:46 14.06.2019

Вітаємо з Днем Перемоги!

Шановні ветерани, солдатські вдови, діти війни, трудівники тилу, жителі смт.Вапнярка та с.Колоденка!

17:00 08.05.2019