21 Травня, 2020 р., 17:33
Педагогічний колектив НВК "Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3" ДНЗ щиро вітають всіх з Днем Української вишиванки!
21 Травня, 2020 р., 13:32
Зроби: вдягнись з самого ранку, Як небо пахне ще зірками, Ти в українську вишиванку, Живими шитими шовками.
21 Травня, 2020 р., 02:17
Одними з перших, хто прийняв участь у щорічному флешмобі до Дня вишиванки стали жителі Височанського старостинського округу Вапнярської ОТГ !
18 Травня, 2020 р., 11:59
     18 травня 2020 року минає 76 років з дня депортації кримськотатарського народу.
15 Травня, 2020 р., 19:05
Відповідно до постанови Верховної Ради України 18 травня вшановують День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Міністерство культури та інформаційної політики України рекомедує до родинного перегляду фільми "Хайтарма" та "Чужа молитва" за посиланнями вказаними нижче:
14 Травня, 2020 р., 17:45
Відповідно до вимог Закону України «Про бджільництво», листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 602-113-12/4087 від 14.06.2018 року «Щодо реєстрації пасік», розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України № 67 від 11.06.2018 року, державна реєстрація є обов’язковою для суб’єктів господарювання, які займаються утриманням та розведенням бджіл, виробництвом і первинною переробкою продуктів бджільництва в частині дотримання вимог чинного законодавства у сфері бджільництва.
14 Травня, 2020 р., 10:34
       У Вапнярській селищній раді, на першому поверсі встановлено новий стенд, присвячений важливим, історичним подіям визволення території Вапнярки від німецьких загарбників, під час Другої світової війни. Також мова йде про хроніку подій та відважних героїв, які відстояли Українську землю від навали ворога 76 років тому назад.
08 Травня, 2020 р., 13:36
      Від імені жителів усієї громади, депутатського корпусу, виконавчого комітету, сьогодні 8 травня у День Пам'яті та Примирення, делегація від селищної ради здійснила покладання квітів до пам'ятників Другої світової війни на територія смт.Вапнярка, сіл Виcоке і Колоденка.
08 Травня, 2020 р., 13:34
Вийшов з друку і буде поширений на території нашої громади "Інформаційний бюлетень" номер 3. Височанський старостинськиц округ вже отримав свої примірники. Дякуємо всім, хто допомагав у видані.