17 Вересня, 2022 р., 13:04
    З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
11 Вересня, 2022 р., 12:28
   Щиро вітаю з професійним святом колективи, керівників, ветеранів підприємств цієї стратегічної галузі!
10 Вересня, 2022 р., 13:21
 Шановні спортсмени, тренери, вчителі, ветерани та шанувальники спорту! Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається спортивне свято - День фізичної культури і спорту!  Щиро вітаємо всіх причетних з Днем фізичної культури і спорту України! Дуже приємно відзначити, що з кожним роком у нашій громаді збільшується число прихильників здорового способу життя, зростає кількість фізкультурно-спортивних клубів, секцій, з’являються нові спортивні майданчики та оновлюється інфраструктура.
01 Вересня, 2022 р., 09:28
   Шановні освітяни, школярі, а також батьки учнів Вапнярської громади! Щиро вітаємо всіх вас зі святом 1 вересня – з Днем знань, з новим навчальним роком, який Україна розпочинає у воєнний час.   Не буде традиційних урочистостей 1 вересня. Будуть незаплановані перерви в укриттях під час повітряних тривог. Цей рік буде найважчим за всі роки незалежності України. Але буде найголовніше – буде навчання, буде українська школа, українська освіта. Свої двері хоч і дистанційно, проте відкриють школи, які поведуть у неймовірно цікавий світ знань, до професійного становлення та саморозвитку.  Щиро дякуємо нашим воїнам, завдяки мужності яких діти подовжуватимуть вчитися. Герої мужньо стримують ворога, щоб діти вчили правдиву історію України, а не вигадки з московських боліт.