Вапнярська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Несанкціонований викид сміття!!!

Небагато для Вас, щоб розвіяти міф "Про бездіяльність селищної ради, комунальних підприємств та правоохороніх органів Вапнярської ОТГ, щодо стихійних сміттєзвалищ".

 

 

Сьогодні проїжджаючи по об’їзній дорозі через Циганку, навпроти тягової підстанції, працівниками комунального підприємства «Вапнярське» було виявлено купу побутового сміття, в кількості десяти великих пакетів. 
Після проведення певної роботи та пошуку свідків особу було встановлено, начальником КП «Вапнярське» повідомлено працівникам поліції. Працівниками поліції 28.02.2017 року складено протокол про адміністративне правопорушення. 
Ця особа не платила за вивіз побутового сміття на протязі довгого періоду, типова ситуація більшості Вапнярчан – «Ми платити не будемо, не хочемо, бо у нас сміття нема або ми самі вивозимо на сміттєзвалище», а на справді це сміття вивозиться по полям, посадкам та лісам. 
Хочемо ще раз нагадати усім мешканцям громади – у кожного з нас є побутові відходи, усі комунальні платежі є обов’язковими для кожного жителя Вапнярки у тому числі і за вивіз побутового сміття. 
Про висновок адміністративної комісії буде повідомлено пізніше.« повернутися до списку новин