Вапнярська громада
Томашпільський район, Вінницька область

Відбулися громадські слухання щодо приєднання с.Марківка та с.Антопіль до Вапнярської об’єднаної територіальної громади.!

15.01.2018 року в с.Марківка відбулися громадські слухання щодо приєднання с.Марківка та с.Антопіль  до Вапнярської об’єднаної територіальної громади. 

Були присутні: жителі с.Марківка, с. Антопіль, сільський голова – Вергеліс В.В., голова Вапнярської об’єднаної територіальної громади – Горенюк О.П.,

депутат обласної ради - Август В.А.,

заступник селищного голови з питань органів виконавчих рад – Гевчук С.О.,

староста с.Колоденка -  Сідлецький С.Б.

 Горенюком  О.П.  була проведена відео презентація щодо роботи та успіхів Вапнярської об’єднаної територіальної громади. В обговорені також приймали участь жителі громади, староста с.Колоденка, депутат обласної ради Август В.А., жителі Марківської громади та сільський голова Вергеліс В.В.

Рішення  громадських слухань:

Головою  ініціативної групи прийнято :

Сніцар В.

Секретар: Вихованець.

Вирішили:

В  10-ти денний термін депутатам Марківської сільської ради спільно з представниками ініціативної групи села (по 2 представника з кожним депутатом) провести обговорення в с.Марківка, Антопіль ) та зібрати  підписи «за, проти» щодо приєднання до Вапнярської ОТГ та клопотати Виконавчий комітет Марківської сільської ради щодо винесення питання на позачергову сесію та прийняття остаточного рішення.

Дуже прикро, що сільський голова Вергеліс В.В. нехтує думкою Марківської громади та в черговий раз переносить дане рішення « на потім»….!!!!!!!!!!!!

 « повернутися до списку новин