ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ!

Дата: 05.03.2021 05:13

Фото без описуФото без описуФото без опису

В лютому 2021 року з нагоди Дня книгодарування (14 лютого), в бібліотеках Вапнярки, Колоденки, Високого, Вербови та Марківки стартувала АКЦІЯ під назвою "Подаруй бібліотеці книгу". Організатори Акції закликали, якщо у Вашій домашній бібліотеці є довідники, художня література, книги навіть іноземними мовами, якими Ви не користуєтесь - принести їх у бібліотеку, де вони знайдуть свого вдячного читача, і тоді подаровані видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду. За результатами акції, жителі всіх населених пунктів Вапнярської громади були активними, небайдужими і підтримали МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КНИГОДАРУВАННЯ! Проте слід відзначити, найактивніших! Бібліотечний фонд Вапнярської селищної бібліотеки поповнився 40 новими книгами, найбільше – 25 книжок – подарував закладу вапнярчанин Максим Щерба. В Колоденці самим активним виявився настоятель місцевого храму отець Сергій, який подарував бібліотеці 42 книги. Всього Колоденський бібліотечний фонд збагатився на 80 книг, які окрім священнослужителя подарували бібліотеці Тетяна Василенко, Галина Клюса,Мирослава Скрипай, Михайло Фуштей. У Високому жителі також виявилися напрочуд щедрими на книжкові дари: ще перед Новим роком Оксана Білоус подарувала бібліотеці 146 книг, а вже цьогоріч Тетяна Луговська подарувала 20 примірників. Загальний книжковий фонд подарованого становить 193 книги, враховуючи цьогорічні книжкові подарунки в кількості 47 книг. У Вербовій найактивнішими виявилися Валентина Ребрина (14 книг) та хранителька музейного Вербівського фонду, директор місцевого музею Тетяна Сільніцька (15 книг). Загалом, фонд Вербівської сільської бібліотеки поповнився 60 цікавими книгами. У Марківці місцеві жительки Людмила Присяжнюк подарували бібліотеці 15 книг, а Тетяна Бобик – 8 книг. Загальна кількість книгодарування в Марківці становить 29 книг. ОТОЖ, найщедрішими книгодарувальниками виявилися височани, а цьогоріч за підсумками акції – жителі Колоденки. Кожен, хто доклав чималу книжкову частку, отримає чудовий і корисний подарунок – чашку, яка стане чудовим доповненням до читання цікавої книги зимовим тихим вечором. ДЯКУЄМО ВСІМ, хто не був байдужим та долучився до книжкової АКЦІЇ, подарував не лише книгу, а частинку свого душевного тепла та любові до книжок!