Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Дата: 26.01.2021 15:01

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення за предметом закупівлі згідно  - код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина.

З метою забезпечення безперебійної роботи установи  оголошена закупівля за процедурою відкритих торгів по предмету закупівлі згідно : ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина.

Строк (термін) Постачання товару споживачуз дати підписання договору і по 15.10.2021 р.

Очікуваний обсяг постачання:

Найменування товару

Одиниця виміру

Деревина дров’яна непромислового використання

м. куб

Дрова твердолистяних порід  (бук, дуб, граб,  ).

Очікувана вартість - деревина дров’яна непромислового використання (код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина.) - 533 932,00 грн

Конкретне найменування закупівлі- : Деревина дров’яна непромислового використання (код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина).

Місце поставки товару - - Височанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів:24247, Вінницька обл., с. Високе, вул. Шкільна, 8.

- Вапнярська ЗОШ I-III ступенів №2: 24240, Україна, Вінницька область, смт.Вапнярка, вул.Шевченка, 56.

- Колоденський заклад  дошкільної  освіти  (дитячий садок)  «Капітошка» Вапнярської селищної ради: 24245, Вінницька область, с. Колоденка, вул. Центральна, 56А.

- Височанський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Сонечко»: 24247, Вінницька обл., с. Високе, вул. Героїв Майдану, 44б.

-  Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) " Дзвіночок" с. Вербова: 24246, Вінницька область, , с.Вербова, вул. Зелена 2А.

Строк поставки товару - з 05.03.2021 р. по 15.10.2021 р.

Детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості:

1. Дрова повинні бути твердої паливної породи 1-ої групи, а саме бук, дуб, граб.

2. Продукція не повинна бути в попередньому використанні.

3. Довжина дров –  від 1 м до 1,9 м; товщина (в діаметрі) від 10 см до 40 см. Допустиме відхилення по довжині + 0,05 м.

4.Дрова можуть бути як в корі, так і без кори. Допускається наявність кори не більше 5% на 1 м.куб.

5. Дрова повинні бути без гнилі та трухляви.

6. Допустима вологість дров: 30-40%.

7. Дрова повинні бути очищені від сучків і гілок. Висота сучків, що залишилися не повинна перевищувати 30 мм.

Особливі вимоги до предмета закупівлі.

Постачальник повинен передати (поставити) Покупцю товари, якість яких відповідає умовам ДСТУ (ГОСТ, ТУ).

Учасник-переможець повинен забезпечити поставку товару, якість якого відповідає вимогам стандартів, а також умовам, встановленим чинним законодавством до товару даного виду та тендерної документації.

Розвантаження має здійснюватися працівниками учасника-переможця.

Мета використання товару

Закупівля проводиться для потреб у 2021 році.