СЕСІЯ!!!

ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТОМАШПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 грудня 2020 року                     № 233                                   смт. Вапнярка

Про проведення позачергової

3 сесії VIII скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статі 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», скликати позачергову третю сесію восьмого скликання Вапнярської селищної ради 23 грудня 2020 року о 10:00 год., в сесійному залі Вапнярської селищної ради

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про Програму соціального захисту по наданню соціальних послуг соціально-незахищеним громадянам, сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян Вапнярської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
    2. Про затвердження Програми  соціальної підтримки учасників Антитерористичної операції , та операцій об’єднаних  сил , членів сімей загиблих(померлих) учасників Антитерористичної  операції та операцій об’єднаних  сил Вапнярської  ТГ  на 2021 рік.
    3. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Вапнярської ТГ залізничним транспортом приміського сполучення на 2021 рік.
    4. Про затвердження Програми відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку окремим категоріям громадян  Вапнярської ТГ на 2020 рік.
    5. Про затвердження Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю Вапнярської ТГ на 2021-2023 роки.
    6. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Вапнярської селищної ради ТГ на 2021 рік.
    7. Про затвердження програми будівництва,реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності та спів фінансування ремонту доріг державного значення  Вапнярської територіальної громади  на 2021 рік.
    8. Про   Програму  проведення урочистих та святкових   заходів  на 2021 рік.
    9. Про затвердження плану соціально – економічного розвитку   Вапнярської територіальної громади на 2021 рік.
    10. Про затвердження порядку та нормативу відрахувань до місцевого бюджету частини  чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до  комунальної  власності  Вапнярської селищної ради  на 2021 рік.
    11. Про введення штатних одиниць.
    12. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради  територіальної  громади в новій редакції.
    13. Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої освіти.
    14. Про бюджет Вапнярської  територіальної громади на 2021 рік.
    15. Про внутрішньовідомчу безоплатну передачу  основних засобів  Вапнярської селищної ради.
    16. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Вапнярської селищної ради.

Селищний голова                                                                         О.П. Горенюк