Привітання з Днем визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2020 08:50

Шановні ветерани Другої світової  війни, жителі Вапнярської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 76-ї річниці визволення України від  фашистських загарбників.Це  велике свято для  кожного з нас, та, на жаль, воно затьмарене подіями, які відбуваються на Сході країни. Віриться, що наш народ зробить все можливе для встановлення миру на рідній землі. Сьогодні  ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, котрі дожили до цих світлих днів. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю трагічну сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини. Зичу ветеранам війни, жителям громади, які причетні до цього свята, міцного здоров’я, довголіття,  доброго настрою, родинного тепла, миру, злагоди, віри, надії та любові,світлої радості й благополуччя!

З повагою селищний голова Вапнярської ОТГ Олександр Горенюк