ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 01.09.2020 11:15

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Вапнярська селищна рада з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднює:

Проект регуляторного акту, положення та аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради».

Проект поданий Вапнярською селищною радою.

Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у  мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Вапнярської селищної ради http://vapnyarska.gromada.org.ua/news/1598948199/

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися у приміщенні Вапнярської селищної ради у секретаря селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення до 30 вересня 2020 року на адресу Вапнярської селищної ради.

Поштова адреса:  24240, вул. Незалежності, 140, смт. Вапнярка, Томашпільський район, Вінницька область, телефон (04350)3-28-47, 3-26-45, Вапнярська селищна рада; e-mail-  vipt@meta.ua.

31.08.2020 р.

Проект рішення  "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Вапнярської селищної ради"

Завантажити

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послугВапнярської селищної ради»