Вінницька область, Тульчинський район

Як нагородили футбольну команду "Мрія"

Дата: 24.06.2020 22:37

Спорт серед катрантиних буднів

24 червня 2020 року, на стадіоні "Локомотив", відбулося нагородження футбольної команди смт.Вапнярка «МРІЯ» за зайняте ІІІ місце з футболу в ДЮФЛ,                 тренер Підлісний В.Д.

В нагородженні прийняли участь: заступники голови Вінницької обласної дитячо-юнацької футбольної ліги Коваленко Віктор Володимирович та Сидорук Олександр Миколайович, начальник відділу ЖКГ містобудування та архітектури, енергетики та захисту довкілля Томашпільської РДА Слободян Григорій Вікторович, селищний голова Вапнярської селищної ради Горенюк Олександр Петрович, начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Рузяк Тетяна Василівна.

Бажаємо нашим юним футболістам якнайшвидше повернутися до футбольних змагань, нових подорожей по Україні, яскравих футбольних матчів і неодмінно нових перемог !!

Вітаємо!