Турнір 1 березня

Дата: 10.03.2020 19:17
Кількість переглядів: 7

Наші юніори захищали честь Томашпільського району серед колективів ФСТ "Колос" юнаків 2009-2010 років народження у фіналі в м. Вінниця. Юнаки пробилися до фіналу 4-х найкращих серед 20 команд. Крім наших юнаків до фіналу ще потрапили команди Крижопільського району, Погребищенського району та Жмеринського району. Першу гру наші юнаки грали з командою Жмеринського району та перемогли з рахунком 4-0. Друга гра видалась важкою, де наша молодь здобула нічию 1-1 з командою Погребищенського району. У фінальній грі за перше місце наші Юніорчики грали з Командою з Крижопільського району. Незважаючи на те, що наш противник знаючи, що наші діти сильніші між однолітків, спромігся випустити проти наших дітей молодь 2007 та 2008 року народження. Наші Юніорчики на чолі Дроздовського Олександра, Гончаренко Станіслава, Гончарука Максима, Гончаренко Ярослава, Колійчука Глєба та Мамчура Єгора протистояли команді з Крижопільського району та в запеклій боротьбі поступилися з рахунком 3-2. До виходу у фінал не хватило 1 забитого м'яча. Побажаємо нашим Юніорам та їхньому тренеру Дикому С.Ю. в подальшому багато перемог та удачі.