Фестиваль учнівської та вчительської творчості «Проліски надії 2020»

Дата: 28.02.2020 12:15

Фестиваль учнівської та вчительської творчості «Проліски надії 2020»

27 лютого 2020 року учасники художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти Вапнярської ОТГ прийняли участь у районному  етапі мистецького фестивалю вчительської та учнівської  творчості «Проліски надії – 2020» .

Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 у виконанні вокального ансамблю вчителів «Калина» до уваги журі представила пісні  «Три поради», «Попурі українських пісень» . Вокальний ансамбль учнів 7-10 класів «Барви України» виконав пісні «Вишиваночка-сорочка» та «Синьоока дівчина».

Вапнярську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 представляли дитячий ансамбль "Віночок" та вчительський ансамбль "Лілея", які показали високий рівень музичної майстерності.

НВК «Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» представляли дівочий ансамбль «Співаночки» з піснею «Рідна серцю Україна» та дует «Магія» з піснею «Я малюю…».

Журі районного конкурсу "Проліски надії 2020"  оцінило виступи учасників. Честь виступати на обласному етапі мають вчительський ансамбль "Лілея" Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  та вокальний ансамбль  «Барви України» Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Перемоги учнів та учителів даються нелегко, адже їм передує велика праця. Але відчуття гордості за НАШИХ варте докладених зусиль.