Будь який проект починається з мрії.

Дата: 20.02.2020 11:54

Сьогодні, ранок селищного голови Горенюка О.П. почався із зустрічі з президентом. І не просто президентом, а чудовою ученицею, активісткою і просто красунею Стангріт Анастасією, яка прийшла на зустріч з очільником громади у складі делегації шкільного парламенту Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 разом із учнями 10 класу та вчителями школи Топольніцкою Л.Л. і Стангріт О.В.
Насамперед відбулась хвилина мовчання, приурочена світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні. Далі почалось жваве спілкування з питання, що таке децентралізація ? Плюси та мінуси реформи. Обговорили наболівші проблеми розвитку громади.
Учні детально підготувалися, та презентували селищному голові ряд креативних проектів, щодо змін Вапнярки у майбутньому, створення простору для молоді, дітей і гостей громади, зон для активного відпочинку. Вражає енергія та наполегливість учнів, їх бажання бачити селище новим та кращим. Пропонуємо Вашій увазі фото та відео звіт.
P.s. – нам дорослим варто повчитися цілеспрямованості, емоційності, мотивації, єдності у наших дітей.