Про засідання виконавчого комітету - 20.02.2020 р.

Дата: 22.02.2020 18:35

Про засідання виконавчого комітету - 20.02.2020 р.

Вчора, відбулось засідання виконачого комітету Вапнярської селищної ради, розпочалось із хвили мовчання за полеглими Героями Небесної сотні.

До порядку денного були включені та проголосовані 12 питань, а саме :

1. Про затвердження робочого проекту та експертного звіту щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності, довговічності та кошторисної частини по робочому проекту:

«Будівництво електричних мереж для здійснення вуличного освітлення пішохідної зони по частині вулиці центральної дороги в містечку від 1-го КПП до 3-го КПП смт. Вапнярка, Томашпільського району, Вінницької області».

2. Про зняття з контролю рішення виконавчого комітету від 22.11.2019 року №134 «Про завдання по підготовці та проведенню в селищі Міжнародного Дня інвалідів».

3. Про міри по збереженню від пошкоджень кабельних ліній зв'язку на території смт. Вапнарка.

4. Про затвердження штатного розпису КВЕП «Вапнярка водоканал»

5. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти

6. Про призначення стипендій для учнів закладів загальної середньої освіти «Вапнярської об’єднаної територіальної громади».

7. Про встановлення групи оплати праці закладів культури Вапнярської ОТГ

8. Про надання матеріальної допомоги.

9. Про передачу гр. Нагорянському В.О., безкоштовно у власність житлову квартиру за адресою: вул. Авіаторів, буд.1/179, кв.53, смт. Вапнярка

10. Про присвоєння гр. Романові Ю.А., поштової адреси, земельні ділянці, по вул. Грушевського на території Вапнярської селищної ради.

11. Про присвоєння гр. Рурі А.А., поштової адреси, ½ частці житлового будинку по вул. Привокзальна буд.16, на території Вапнярської селищної ради.

12. Надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонту дороги Т-02-33 у межах смт.Вапнярка та с.Високе у 2020 році.

Крім того, селищний голова О.П. Горенюк, довів до відома присутніх 18 членів виконавчого комітету, про рішення прийняте на останій позачерговій сесії, щодо закупівлі авторанспортного засобу - "маніту" для КП "Вапнярський ККП" , що покращить швидкість та якість надання послуг з благоустрою на території всієї громади.