Вакансія на посаду директора Вапнярського спортивного комплексу

Дата: 09.01.2020 10:07

про проведення конкурсу на посаду директора

Вапнярського спортивного комплексу

1. Найменування і місцезнаходження закладу:

Вапнярський спортивний комплекс, який розташований за адресою: 24240, Вінницька область, Томашпільський район, смт.Вапнярка, вул. Гагаріна, 7.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Найменування посади: директор.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства України у справах молоді та спорту «Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту» від 23.09.2005 р. № 2097, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, надбавки та доплати відповідно до законодавства.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України; має вищу освіту; має педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним напрямом «фізичне виховання і спорт» або тренерську категорію та спортивний розряд  не нижче 1 ступеня; стаж педагогічної або фізкультурно-спортивної діяльності не менше одного року; організаторські здібності; фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у Відділ освіти, культури, молоді та спорту (смт.Вапнярка, вул. Незалежності, 140) наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію диплома про вищу освіту, додаючи при цьому:

а) копію документа про педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним напрямом «фізичне виховання і спорт»,

б) копію посвідчення про тренерську категорію та копію підтверджуючого документа про наявність спортивного розряду не нижче 1 ступеня;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної або фізкультурно-спортивної діяльності не менше одного року на момент їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Заява про участь у конкурсі та пакет документів подаються особисто (або уповноваженою, згідно з довіреністю, особою).

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Документи подаються у Відділ освіти культури, молоді та спорту відповідальній особі Чумак Юлії Анатоліївні за адресою:

вул. Незалежності,140, смт. Вапнярка, Томашпільського району, Вінницької області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з 09 січня 2020 р. по 28 січня 2020 р. – подання претендентами документів;

з 29 січня 2020 р. по  04 лютого 2020 р. – перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та прийняття рішення про допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі;

05 лютого 2020 р. – ознайомлення кандидатів із Вапнярським спортивним комплексом, його трудовим колективом та батьками вихованців закладу;

з 06 лютого 2020 р. по 12 лютого 2020 р. – проведення конкурсного відбору (за рішенням конкурсної комісії дата і час будуть повідомлені додатково);

- упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсу – визначення переможця та оприлюднення результатів конкурсу на офіційному сайті Вапнярської об’єднаної територіальної громади.

6. Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

- 06 лютого – 12 лютого 2020 р. – проведення конкурсного відбору (за рішенням конкурсної комісії дата і час будуть повідомлені додатково) відбудеться в приміщенні сесійної зали Вапнярської селищної ради (смт. Вапнярка, вул.Незалежності, 140).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знань законодавства України у сфері фізичної культури і спорту, зокрема Закону України «Про фізичну культуру і спорт», інших нормативно-правових актів у сфері фізичної культури і спорту;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Вапнярського спортивного комплексу на наступні 5 років, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

7. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі в конкурсі

Чумак Юлія Анатоліївна

vapn.osvita@ukr.net