Спортивний майданчик

Дата: 30.11.2019 23:45

На території стадіону «Локомотив» Вапнярської ОТГ минулого тижня пройшли завершальні роботи по реалізації 2-го проекту в рамках 16-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад "Спорт це запорука довгого життя та процвітання нації". Встановлено новий спортивний майданчик, який складається із комбі тренажера "біцепс машина ричажна тяга", комбі тренажера "жим від грудей", тринажер гребний, тринажер повітряний ходок, тринажер "упор для преса", тринажер маятник-твістер, гіперекстензія, тринажер "орбітрек", воркаут комплекс рукохід класичний дворівневий і 6 турнірний, лавка з упорами воркаут, потрійний каскад турників для віджимань і підтягувань. Завдяки спільним зусиллям діти та молодь громади будуть мати нове та гарне місце для активного, спортивного відпочинку.

Загальна вартість майданчика складає : 198 074,00 грн.

Дякуємо всім, хто долучився до його реалізації та допоміг нам фінансово :

• 15000,00 благодійна допомога народного депутат 15-го виборчого округу Білозір Лариси Миколаївни;
  • 100 000,00 грн. фінансування з обласного фонду проектів розвитку територіальних громад;
  • 83 074,00 кошти місцевого бюджету виділенні за рішенням 67 сесії 8 скликання № 856 від 13.11.2019 р. Вапнярської селищної ради.

Обладнання для майданчика закуплено у ФОП Тимошенко В.К.

Дякуємо всім не байдужим до життя та розвитку нашої громади.

З повагою,

перший заступник селищного голови В.О. Василенко