Ремонт у ЗДО "Ромашка"

Дата: 10.11.2019 17:53

Підходить до логічного завершення, реалізація проекту - «Капітальний ремонт балкона будівлі ЗДО «Ромашка» по вул. Гагаріна, 5 в смт. Вапнярка Томашпільського району Вінницької області», за кошти в сумі 299 078,00 грн., виділенні за рішенням сесії Вапнярської селищної ради на рахунок замовника робіт – відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ОТГ.

Проектно-кошторисну документацію проекту виконано ТОВ «Метр-М». Підрядником по реалізації даного ремонту являться ФОП Івасюк С.М. згідно укладеного договору підряду №131 від 12.08.2019 р.

Що дає садочку виконання даного ремонту ? Збільшення енергозбереження, модернізацію зовнішнього вигляду як балкона  так і актового залу де відбуваються свята вихованців садочка, додаткове, сучасне приміщення.