Відбулось засідання виконкому

Дата: 04.11.2019 23:49

У сесійній залі, Вапнярської селищної ради, 30 жовтня 2019 року відбулось щомісячне засідання виконавчого комітету з наступним порядком денним :

1. Про стан пожежної та техногеної безпеки на території Вапнярської ОТГ. - доповідав начальник Вапнярської МТПК Урсуленко О.В.

2. Звіт про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2019 року. - доповідав начальник фінансового відділу при виконачому комітеті Вапнярської селищної ради Білецький О.Г.

3. Про присвоєння гр.Хрон В.Ю. поштової адреси будівлі гаражу по вул.Привокзальна.

4. Про розгляд заяви гр.Серветник О.Я.

5. Про погодження гр.Побережному Ю.О., технічних умов по вул.Черняховського для підключення до центральної мережі водопостачання.

6. Про розгляд заяви жителів вул.Коцюбинського, 41.

7. Про надання матеріальної допомоги.

8. Про погодження намірів Бондар А.Я. на перепланування квартир по вул.Гагаріна у смт. Вапнярка.

9. Про взяття на квартирний облік Піддубного Л.П. 24.08.2000 р.н.

10. Про взяття на квартитрний облік Жовтан О.В. - По питанням 3-7 доповідав керуючий справами виконавчого комітету Вапнярської селищної ради Маринюк С.А.

В ході роботи комітету відбувся жвавий, конструктивний діалог, обмін думками та поглядами на вирішення питань порядку денного.