Вапнярська ОТГ посіла І місце на фестивалі

Дата: 07.06.2019 09:22

6 червня 2019 р. в с.Пеньківка Томашпільського району проходив IX фестиваль народної культури «Одвічна Русава», тематика заходу: «Золоті самородки Томашпілля».

Працівники будинку культури та селищної бібліотеки оформили світлицю на тему «Творчий вінок», в якій були представлені вироби умільців громади, вишивки, вишиті картини, бісероплетіння.

Крім того, у світлиці були представлені старовинні кулінарні страви: коцюрба, книдлі, малай, облизні, Вапнярську об`єднану територіальну громаду представляли народні умільці Філіпенко Ігор Леонідович – різьба по дереву, музикант-самородок Семенов Леонтій Семенович, який супроводжував дійство  грою на музичних інструментах.

Гостей привітно зустрічала дівчина в традиційному українському одязі та у вінку із живих квітів – Мацюра Вікторія, вінок якої зайняв І місце на фестивалі.

Учасники фестивалю розповіли про історію, духовні цінності та творчі здобутки громади. Не забуваймо наші національні традиції!