«Країна мрій»

Дата: 03.06.2019 13:04

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Він святкується 1 червня і у 2019 році .

У Вапнярській ОТГ також не забули про майбутнє покоління та провели  1 червня концертно – розважальну програму «Країна мрій» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Вапнярському селищному будинку культури.

У проведенні свята взяли участь учні та вихованці Вапнярської ОТГ.

На святі нагороджувались обдаровані діти та молодь грамотами та сертифікати (для отримання одноразової грошової винагороди)

Зі сцени будинку культури привітав дітей із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей – голова Вапнярської селищної ради ОТГ Горенюк Олександр Петрович. Побажав маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

З повагою, відділ освіти, культури, молоді

та спорту Вапнярської ОТГ