Відбулося засідання виконавчого комітету Вапнярської селищної ради - 27.02.2019

Дата: 27.02.2019 18:19

27 лютого відбулося щомісячне засідання виконавчого комітету Вапнярської селищної ради.

З наступним порядком денним :

1. Про затвердження заходів щодо організації благоустрою Вапнярської ОТГ в період з березня по травень 2019 року.

2. Про зняття з контролю рішення виконавчого комітету від 17.11.2016 року № 131 "Про заходи щодо підготовки та відзначення по Вапнярській ОТГ Міжнародного Дня інвалідів".

3. Про затвердження переліку проектів для подання на шістнадцятий обласний конкурс розвитку територіальних громад.

4. Про міри по збереженню від пошкоджень кабельних ліній зв'язку на території смт.Вапнярка.

5. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво тротуару від. вул.Незалежності 207, (будівля аптеки), до ТОВ "ЕПІЦЕНТР".

6. Про розгляд заяви громадянки Гуримської К.П.

7. Про погодження намірів гр.Короленко Н.П. на перенумерацію житлової квартири за адресою вул. Незалежності буд.243, кв.7, смт.Вапнярка.

8. Про санітарну обрізку дерев саду, прилеглої території будівель ЗДО "Капітошка", сільський клуб с.Колоденка.

9. Про надання дозволу ФОП Мальготі В.В., на встановлення зовнішьої реклами, за адресою: смт.Вапнярка, пл.Привокзальна.

10. Про присвоєння поштової адреси споруд електрозв'язку - вежі ТОВ "УКРТАУЕР", в смт.Вапнярка по вул.Незалежності, 78, Томашпілььского району, Вінницької області.

11. Про надання матеріальної допомоги.