Пошук

Турнір з рукопашного бою ! 7 медалей у копілку громади !

Дата: 10.02.2019 22:25
Кількість переглядів: 451

09 лютого 2019 р. гостине село Городківка, Крижопільського району прийняло на відкритий районний турнір з рукопашного бою, присвячений Дню вшануванню учасників бойових дій на території інших держав (мова йде про Авганістан), наш спортивний клуб "Спарта". Діти змагались у віковій категорії від 6-13 років, вагою від 25 кг до 45 кг.

Вапнярську об'єднану тероиторіальну громаду представили 9 бійців цієї вікової групи та посіли 7 призових місць.

Вітаємо всіх з перемогою а саме :

Книша Артема, Коломієць Назара, Сковородецьку Руслану, Скопік Артема за вибороні 2-гі місця !

Тимінського Давида, Татарінову Дашу, Милимуху Артема за вибороні 3-ті місця !

Всі діти гідно боролися, впирались руками і ногами на шляху до перемоги. Всі бійці в першу чергу отримали новий досвід у ведені бою, пам'ятні і ціні призи. Завдяки спонсорам, всі учасники турніру згідно зайнятих місць отримали такі призи : І-ше місце медаль, грамота, кубок та грошова премія від сільського голови, ІІ-ге місце медаль, грамота, захисні накладки на ноги, ІІІ-тє місце медаль, грамота, спортивна пляшка для води під час тренувань. Крім того, організатори подбали і про безкоштовний обід, всіх спортсменів пригощали смачним пловом.

Вітаємо всіх переможців, всім хто боровся, але трішки не дотягнув до почесного призового місця, хлопці памятайте то лише початок і все буде ! Величезна подяка від усіх батьків і дітей тренеру - Сковородецькому Анатолію.