Перше засідання виконавчого комітету у 2019 р.

Дата: 26.01.2019 19:48

24.01.2019 р. о 13.00 год. відбулося перше, щомісячне засідання виконавчого комітету у 2019 році. На порядок денний виносилися наступні питання :

- Про звіт начальників комунальних підприємств щодо стану готовності комунальної служби до ліквідації наслідків складних погодніх умов, у зимовий період.

- Про затвердження плану роботи Вапнярського селищного будинку культури на 2019 рік.

- Про затвердження плану роботи Колоденського сільського клубу та бібліотеки на 2019 рік.

- Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на призначення стипендій "Вапнярської об'єднаної територіальної громади". Слід зазначити, що названі стипендії отримують учні старших класів 9, 11, за поданням дирекцій шкіл, із врахуванням результативності учнів у навчанні, участі у районних олімпіадах та інших перемог у навчальних заходах, рішення прийнято про виплату стипендії у розмірі 200 грн.00 коп., щомісячно до травня 2019р.

- Про закріплення території обслуговування за закладами освіти.

- Про надання дозволу на виготовленя технічної документації на приміщення Вапнярьської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

- Про затвердження масових спортивних заходів у Вапнярській ОТГ на 2019 рік.

- Про надання матеріальної допомоги жителям громади.

- Про визначення місць для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів для передвиборчої агітації.

- Про взяття на квартирний облік громадянки Гончар Д.Г.

У роботі засідання виконавчого комітету селищної ради взяли участь 20 із 26 членів виконкому. Дякую всім за небайдужість, конструктивний діалог, пропозиції та зауваження, щодо соціальних питань, які були озвучені на засіданні комітету.

З повагою, секретар виконавчого комітету

Маринюк С.А.