55 чергова сесія 8 скликання - 21.01. - 24.01.2019

Дата: 23.01.2019 15:54

№ з/п Порядок денний         Завантажити
1 Про внесення змін до структури, чисельності, та затвердження штатного розпису  Вапнярської селищної  ради на 2019 рік. Завантажити
2 Про внесення змін  до структури ,чисельності, та затвердження  штатного розпису КП       « Вапнярський ККП» на 2019 рік. Завантажити
3 Про внесення  змін до структури, чисельності, штатного розпису КНП «Вапнярська міська  лікарня» Вапнярської селищної ради на 2019 рік. Завантажити
4 Про оптимізацію  ліжок стаціонару цілодобового перебування КНП  « Вапнярська міська  лікарня» Вапнярської селищної ради в  2019 році Завантажити
5 Про встановлення туристичного збору на території Вапнярської ОТГ на 2019 рік Завантажити
6 Про внесення змін до структури, чисельності, штатного розпису Вапнярської  музичної школи на 2019 рік. Завантажити
7 Про передачу приміщень в оренду комбінату  громадського харчування з метою надання послуг по харчуванню учнів ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3- ДНЗ Завантажити
8 Про  передачу об’єктів охорони здоров’я, що є власністю Вапнярської ОТГ в оперативне управління КНП «Вапнярський МЦПМСД. Завантажити
9

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

10

Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту.

11

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду ТОВ « Еко Солар Стейшн »для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій загальною площею 20,00 га на території Вапнярської селищної ради.

12

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду ТОВ « Еко Солар Стейшн »для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій загальною площею 10,00 га на території Вапнярської селищної ради.

13

Про затвердження гр. Мазалевський Микола Сергійович/Мазалевська Аліна Олександрівна технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1467 га за адресою:смт. Вапнярка, вул. Горького, 30.

14

.Про затвердження гр. Періжняку Володимиру Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1500 га за адресою: смт. Вапнярка, вул. Івана Франка, 59.

15

Про надання дозволу гр. Фрасинюку Віталію Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,12 га, яка знаходиться на території Вапнярської ОТГ, Колоденської сільської ради.

16

Про надання дозволу гр. Дерезюку Миколі Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,12 га, яка знаходиться на території Вапнярської ОТГ, Колоденської сільської ради.

17

Про надання дозволу гр. Бойко Василю Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,12 га, яка знаходиться на території Вапнярської ОТГ, Колоденської сільської ради.

Завантажити
18 Про надання дозволу гр. Ляшенко Наталі Вікторівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,11 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: смт. Вапнярка, вул. Привокзальна, 35 Завантажити
20 Про припинення дії договору оренди землі за взаємною згодою сторін з Більмак Василем  Миколайовичем. Завантажити
21 Про надання дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду Завантажити