Про засідання виконавчого комітету

Дата: 28.12.2018 12:01

27 грудня 2018р. о 14.00 годині відбулося засідання виконавчого комітету Вапнярської селищної ради за участі керівників комунальних установ та начальників відділів Вапнярської селищної ради.

На порядок денний були винесені наступні питання :

1.Про схвалення прогнозу показників бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки.

2.Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на І квартал 2019 року.

3.Про надання дозволу щодо встановлення конструкцій зовнішньої реклами на території смт.Вапнярка.

4.Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками громадських робіт у Вапнярській ОТГ (смт.Вапнярка), протягом 2019 року.

5.Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для засуджених, на яких судом накладено кримінальне покарання у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів для відбування засудженими громадських робіт у Вапнярській ОТГ (смт.Вапнярка), протягом 2019 року.

6.Про видалення аварійних дерев у кількості 2-х, по вул.Привокзальна.

7.Про присвоєння Федоровій Н.Г., поштової адреси об’єкту нерухомого майна (будівля) кухні, що розташована за адресою смт.Вапнярка, вул.Грушевського, буд.3.

8.Про погодження Осадчуку В.В., намірів на підключення до центральної мережі водопостачання, по вул.Івана Франка№ 49.

9.Про погодження Слободян Р.І. намірів на підключення до центральної мережі водопостачання, по вул.Гагаріна №1.

Після обговорення проектів рішень, внесення пропозицій щодо покращення роботи виконавчого комітету, всі питання порядку денного проголосовані та рішення прийняті.