Дякуємо за тепло

Дата: 13.12.2018 23:00

Вихованці, їх батьки та працівники ЗДО "Капітошка" щиро дякують всім чудовим людям, причетним до забезпечення теплом нашого садочка.

За ініціативи старости села Колоденка Сідлецького Станіслава Боліславовича та його дбайливої підтрики було проведено цікаву та дуже відповідальну роботу: ЗДО "Капітошка" став ще зручнішим та комфортнішим для пперебування дітей.

Хочемо подякувати нашим друзям-спонсорам за надання матеріальної допомоги:

- "Агрохолдингу" Кряж і К" - за виділену суму у розмірі 96 000,00 гривень на придбання двох твердопаливних котлів та повну заміну системи опалення у жовтні-листопаді 2018 р.

- Фермерському господарству "Август Віталій Анатолійович" - за виділену суму у розмірі 25 000,00 гривень на заміну вхідних дверей, 3-х вікон на сучасні енергозберігаючі.

Більмаку Василю Миколайовичу - за виділену суму у 1500,00  гривень на монтаж стелі у котельні.

- Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ОТГ за виділені кошти на оплату матеріалів та комплектуючих для опалення та освітлення в котельні на суму 7800,00 гривень.

За рахунок бюджетних коштів садочок на увесь опалювальний період забезпечений паливними брикатами, а це майже 11 тон брикетів на загальну суму 37 332,00 гривні.

На 51 черговій сесії 8 скликання депутати Вапнярської селищної ради об'єднаної територіальної громади 16.11.2018р. підтримали наше прохання про виділення з бюджету ради 63 000,00 гривнів на оплату виготовлення проектно-кошторисних документацій: на заміну даху, утеплення фасаду приміщення та реконструкцію кладових кімнат у спортивно-музичну залу, кабінет керівника та пральну кімнату.

Це чудовий початок у наших планах!

У наступному році плануємо реалізувати дані проекти. Сподіваємося на подальшу підтримку всіх небайдужих людей : спонсорів, друзів, влади.

Лише завдяки співпраці можна зробити наш садочок безппечним, естетичним та комфортним, адже: "Діти це наше майбутнє!".

Дякуємо всім за чудове відношення до наших діток.

З повагою, В.Федорова

завідуюча ЗДО "Капітошка"

P.s. до звіту додаються фото вікон і дверей у попередньому стані