Завітали у гості

Дата: 10.12.2018 22:43

У щоденних клопотах, ми дорослі забуваємо про прості речі, увагу та потребу оточити наших дітей батьківською турботою.

При всіх надбаннях науки, культури, мистецтва, спорту, ріст чи труднощі в економіці, у нашому суспільстві залишаються діти, яким увага та допомога дорослих потрібна більше, мова йде про багатодітні та малозабезпечені родини.

Зазвичай, їм дуже часто не вистачає простих побутових речей, що є у середньостатестичних родинах. У нашої громади теж вистачає проблем та не вирішених питань, але це не привід опускати руки і не шукати виходу із скрутної ситуації. За участі соціальних працівників РЦСССДМ, Пастиря церкви «Світло» Ігоря Бокованко, 05 грудня у всіх 3-х школах Вапнярської об'єднаної територіальної громади, відбувся благочиний захід саме для таких діток. Ми поспілкувалися з малечею, розпитали про їх вбодобання, подарували цікаві канцелярські набори, які будуть допомагати у навчанні і творчості. Але найголовніше, це емоції, які кожен з нас отримав після цих важливих зустрічей!

Шановні батьки, викладачі, депутатський корпус, пам'ятаємо, незалежно від соціального статусу, всі ми маємо право на гідне життя. Запрошуємо Вас активніше долучатися до будь-яких акцій соціального характеру, що будуть в майбутньому проводитись на території громади.

Висловлюємо подяку адміністраціям шкіл за надану можливість для спілкування, за сприяння та спонсорський внесок І.Боковенко.

Виконавчий комітет,

Вапнярської селищної ради.