Вітання голови Вапнярської ОТГ з Днем молоді !

Шановна молодь Вапнярської об'єднаної  територіальної громади!

В останню неділю червня Україна відзначає День молоді! Свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава утверджується, міцніє і саме Ви, маєте стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Молодість — це торжество чистоти помислів і почуттів, яскравих емоцій. Час кохання, віри у власні сили і прагнення перетворити світ. Так було і буде завжди. Саме у цьому почутті закладено підґрунтя великих звершень.

Бажаю Вам щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Голова  Вапнярської ОТГ                  Олександр Горенюк