Непомітно сплив черговий навчальний рік. Настала найулюбленіша пора дітвори – літні канікули. Літня оздоровча кампанія Вапнярської ОТГ стартує  у літньому мовному загоні «Hello, my friend!», який   створено на базі Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Спілкування у мовному загоні (англійська мова) дасть можливість дітям підвищити рівень володіння англійською мовою, виховати толерантність до різних культур, дізнатись про інші країни , розширити та збагатити свої знання та розуміння світу, а також отримати порцію хорошого настрою та нестримних розваг.

29 травня 2018 року відбулося урочисте відкриття мовного загону.

До роботи в мовному загоні долучились , згідно поданих заяв батьків, учні 5-8 та 10 класів Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та НВК «Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ»

Вихованці мовного загону забезпечені безкоштовними сніданками.