Всеукраїнська благодійна акція

З 2 по22 квітня 2018 року проходила Всеукраїнська благодійна акція  «Серце до серця» «Почуй світ!». Кошти збиралися з метою придбання обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова… Акція супроводжується участю волонтерів.

Всеукраїнський Благодійний Фонд "Серце до серця" щорічно проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України.

До  цієї акції також долучилися учнівські колективи закладів загальної середньої освіти Вапнярської ОТГ. Завдяки проведеній акції дітками було зібрано коштів на суму 2 594гривні 85копійок.

Фінал акції відбувся 20 квітня – учні Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 провели благодійне гумор-шоу «Ліга сміху». На святі всі бажаючі змогли долучитися до цієї акції – зробити благодійний внесок в обмін на «сердечко».

Дякуємо Вам за ваші щирі серця та бажання допомогти іншим діткам!

Дякуємо Вам за ваші щирі серця та бажання допомогти іншим діткам!