Відкриття клубу Спарта!

Дата: 03.01.2018 15:47

Здоров'я - це дар природи, який ми мусимо робити власним здобутком. Щоб жити повним, яскравим життям, відчути усі його смаки, треба бути здоровим. Здоров'я - це зелене світло в цікаве неповторне життя. Здоров'я - це одвічна молодість і свіжість, посмішка на обличчі і бадьорий крок. За молоддю - майбутнє країни. Здорова молодь - здорове майбутнє.Тож ми повинні заохочувати юнацтво до активного, здорового способу життя, аби будувати міцну і щасливу націю, бо здоров'я - національний скарб.

Так,  2 січня 2018 року на базі Вапнярської загальноосвітньої школи  №1 І- ІІІ ступенів

ім. І. Д. Черняховського відбулося урочисте відкриття спортивного клубу з рукопашного бою «Спарта».

Відтак,26 вихованців під керівництвом тренера Сковородецького Анатолія Васильовича матимуть змогу оволодівати навичками боротьби та рукопашного бою.

Спортивний клуб «Спарта» оснащено сучасними спортивними засобами підготовки, що стало можливим завдяки спонсорській допомозі депутата Вінницької обласної ради, голови ФГ «АВГУСТ» -  Августа Віталія Анатолійовича.

На заході були присутні:Август Віталій Анатолійович - депутат Вінницької обласної ради, Горенюк Олександр Петрович - голова Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади, Рузяк Тетяна Василівна - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади, батьки, вихованці та педагогічний колектив закладу освіти.