Вапнярська громада
Томашпільський район, Вінницька область

8 травня День пам'яті і примирення

Вже третій рік поспіль до свята Перемоги додається і нова пам’ятна дата – День пам’яті та примирення. Її встановив своїм Указом Президент України Петро Порошенко й українці святкують цей день 8 травня.

Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України – учасники антитерористичної операції пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками інших силових структур самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози на сході країни. 

Шановні ветерани, дорогі – учасники АТО! Доземний уклін і безмежна вдячність Вам! Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким. У ці складні часи ми як ніколи маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги! Слава Україні! 

Слава її Героям-захисникам!

Голова Вапнярської об’єднаної територіальної громади ГОРЕНЮК О.П.« повернутися до списку оголошень