Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ОТГ - оголошує конкурс !!

про проведення конкурсу на посаду директора

Вапнярської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1

ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради

об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області

1. Найменування і місцезнаходження закладу:

Вапнярська загальноосвітня школа I-III ступенів №1  ім. І.Д.Черняховського Вапнярської селищної ради об’єднаної територіальної громади Томашпільського району Вінницької області, розташована за адресою: 24240, Вінницька область, Томашпільський район, смт Вапнярка, вул. Островського, 2.

7. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі в конкурсі:

Чумак Юлія Анатоліївна  0978436088  - vapn.osvita@ukr.net

Запрошуємо на ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Шановні жителі та гості Вапнярської громади! Запрошуємо вас на ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, яке відбудеться 14 жовтня  на 09.00 на стадіоні «Локомотив» (новий спортивний майданчик) у форматі спортивно-патріотичних змагань серед дорослого населення громади/ В ПРОГРАМІ: 9.00- урочисте відкриття ; 9.30- футбольний турнір на стадіоні «Локомотив» 9.30 –  волейбольний турнір у приміщенні Вапнярського спорткомплексу ПО ЗАВЕРШЕННЮ ТУРНІРІВ ВІДБУДЕТЬСЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

11:00 13.10.2020

Банк одягу і взуття в ТерЦентрі в Вапнярці

На базі відділення денного перебування ТерЦентру у Вапнярці відкривається Банк одягу та взуття. Особливо актуальними наразі є теплий одяг та взуття. Якщо у вас є речі в хорошому стані, які вже не актуальні особисто для вас, приносьте їх до Банку одягу і взуття ТерЦентру (приміщення стаціонару колишньої залізничної лікарні) – вони знайдуть своїх нових власників! Вимога до усіх предметів допомоги: речі мають бути випрані, в нормальному стані, підошва взуття чиста, з актуальним терміном вжитку. Будемо дуже вам вдячні!

13:36 29.09.2020