Привітання з 8 березня

Від імені всіх чоловіків Вапнярської об’єднаної громади щиро вітаю вас із прекрасним весняним святом — 8 березня!

У цей день ми висловлюємо вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Адже для кожного чоловіка зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашої громади, її душа, її майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтесь берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Щиро дякую вам за ту роль, яку ви відіграєте у розвитку нашої громади, за підтримку, душевну щедрість і безмежне терпіння. Без вашої щоденної праці неможливе створення сильної і квітучої громади.

Бажаю вам в цей чудовий весняний день сонячного настрою, добра і миру вашим родинам! Хай збудуться всі ваші заповітні мрії!

Будьте коханими і щасливими!

Голова Вапнярської ОТГ         Горенюк О.П.