35 сесія 8 скликання 05 лютого

№ з/п Порядок денний Заванетаження
373

Про затвердження Положення про преміювання керівників бюджетних установ, які належать до комунальної власності Вапнярської селищної територіальної громади та перебувають в управлінні Вапнярської селищної ради Томашпільського району Вінницької області

375

Про внесення змін до рішення 33 сесії 8 скликання від 21 грудня 2017 року "Про затвердження бюджету Вапнярської селищної ради на 2018 рік

376

Про затвердження Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю Вапнярської ОТГ на 2018-2020 роки

377

Про затвердження в новій редакції Статутів закладів дошкільної освіти Вапнярської селищної ради

378

Про встановлення плати за харчування дітей пільгових категорій у закладі дошкільної освіти при НВК «Вапнярська ЗОШ I-III ст. № 3 – ДНЗ»

379

Про делегування  кандидатур  до  складу  Госпітальної  ради південного госпітального округу Вінницької області.

380

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

381

Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду.

Завантажити
383 Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бамбуряк Миколі Миколайовичу   Завантажити
384

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ляховець Ніні Гаврилівні.

388

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Замоченюк Галини Миколаївни.

399

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Нігрей Галині Петрівна.

390

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Сторожук Ларисі Данилівні.

391

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства.