Проекти та аналізи регуляторних актів - рішень Вапнярської селищної ради 8 скликання у 2018 та 2019 році

Дата оприлюднення Назва документу  Завантаження
15.05.18     ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторних  актів  Завантажити
15.05.18

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ    проекту рішення Вапнярської селищної ради «Про   встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Завантажити
15.05.18      ПРОЕКТ РІШЕННЯ     " Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік" Завантажити
15.05.18

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Вапнярської селищної ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2019 рік»

15.05.18

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2019 рік"

15.05.18

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Вапнярської селищної ради  «Про    встановлення єдиного податку на території  Вапнярської селищної ради  на  2019 рік» (в частині єдиного податку)

15.05.18

ПРОЕКТ РІШЕННЯ   Про встановлення єдинного податку на території  Вапнярської  об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік

04.01.2019

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Вапнярської селищної ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення смт. Вапнярка»

04.01.2019

Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення смт. Вапнярка (нова редакція).

26.03.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

26.03.2019

Проект регуляторного  акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вапнярської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».