11 сесія 8 скликання

Порядок денний Завантажити
№1

Про  затвердження звіту по виконанню бюджету Вапнярської селищної ради за 2016 рік.

№2

Про внесення змін до рішення 7 сесії 8 скликання  від 23 грудня 2016 року «Про затвердження  бюджету Вапнярської селищної ради на 2017рік»

№3

Про встановлення орендної плати за землю для суб'єктів підприємницької діяльності

Завантажити
№4 Про присвоєння адреси комплексу будівель і споруд автозаправочної станції розміщеної на автошляху Р-08 Немирів – Ямпіль , км.85 (ліворуч) на території Вапнярської селищної ради. Завантажити
№5

Про звернення начальника Томашпільського відділення поліції щодо надання пільги щодо сплати земельного податку.

№6

Про надання дозволу П'яста В.С. на зміну функціонального призначення будівлі гаражу.

№7

Відпрацювання звернення депутатів Вапнярської селищної ради щодо зміни госпітального округу з Могилів-Подільського на Тульчинський, та отримання послуг вторинної медичної допомоги на базі Тульчинської ЦРЛ.

№8 Про преміювання  голови  селищної  ради  та  його  заступника Завантажити